Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH STOLNĚ-TENISOVÉHO KLUBU ZBRASLAVEC


Aktuálně…
 

Tréninky pincu budou v úterý a čtvrtek, áčko béčko od 19h, ostatní před nimi.
Ve čt 22.12. bude oddílový turnaj v pincu a po něm bude následovat společné posezení s hudbou.
Ve čt 29.12. proběhne turnaj neregistrovaných v pincu.
Od čt 15.9. se fotbal přesouvá do Drnovic na umělku, zač. v 18:30.

(29.11.) V příspěvku opět najdete stručné ohlédnutí za proběhlým (tentokrát nejen) pinecovým víkendem;-).
Termíny nejbližších utkání (domácí)

áčko – KS1B – los a výsledky na STISu
so 10.12. 17:30 Zbraslavec A – TJ Šošůvka A

béčko – KSIIC – los a výsledky
so 10.12. 13:00 Zbraslavec B – TJ Sokol Otnice A

céčko – RPI – los a výsledky
čt 8.12. 18:00 TJ Voděrady A – Zbraslavec C
čt 15.12. 19:00 Zbraslavec C – TJ Voděrady A

déčko – RPII – los a výsledky
ne 11.12. 9:00 Zbraslavec D – Spartak Adamov A

éčko – RPV – los a výsledky
pá 9.12. 18:30 TJ Sokol Petrovice B – Zbraslavec E

 

kraj 9. a 10. kolo Drnholec, Klobouky - A

29. 11. 2022

Výsledky 9. a 10. kola krajských soutěží+RP1: áčko-v Drnholec A+Klobouky A; béčko-v Rebešovice B; céčko-Šošůvka B+Boskovice A; 8. kolo nižších okr. soutěží: déčko-v Olešnice A; éčko-Vanovice B.

 

kraj 7.a 8. kolo A-Mokrá-Horákov, Hodonín C

15. 11. 2022

Výsledky 7. a 8. kola krajských soutěží+RP1: áčko-Mokrá-Horákov A+Hodonín C; béčko-Kunštát A+Vracov A; Rájec-Jestřebí B+Kunštát B-céčko; 6. a 7.kolo nižších okres. soutěží: déčko-Velké Opatovice C+Brumov+Bořitov A; éčko-Kunštát D+Letovice B

 

kraj 5. a 6.kolo Sokol Brno I B, Vyškov A - A

1. 11. 2022

Výsledky 5. a 6. kola krajských soutěží+RP1: Sokol Brno I B+Vyškov A-áčko; Vyškov B+Nový Lískovec A-béčko; céčko-Blansko D+Křetín A; 4.a 5.kolo nižších okres. soutěží: Kunštát C-déčko; éčko-Velenov B+Voděrady B

 

kraj 3. a 4. kolo Znojmo-Únanov C, Prace-A

18. 10. 2022

Výsledky 3. a 4. kola krajských soutěží+RP1: Znojmo-Únanov C+Prace A-áčko; Znojmo-Únanov D+Hodonín D-béčko; céčko-Žďárná A+B; 2.a 3.kolo zbýv. okres. soutěží: déčko-Blansko E+Petrovice A; éčko-Rájec-Jestřebí D+Velké Opatovice D

 

kraj 1.a2.kolo a-dubňany, ms brno e

4. 10. 2022

Víkendové výsledky 1. a 2. kola krajských soutěží: áčko-Dubňany A, MS Brno E; béčko-Lanžhot B, Hustopeče B; RP1: Rohozec A, Veselice-céčko; 1.kolo zbýv. okres. soutěží: Velenov A-déčko; éčko-Kuničky