VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH STOLNĚ-TENISOVÉHO KLUBU ZBRASLAVEC
Aktuálně…
Tréninky jsou každé úterý a čtvrtek od 15:30 mládež, 17:30 C, D, E a 19h A, B - případná domluva ideálně přes WhatsApp.
Fotbal od čtvrtku 12.10. pokračuje v Drnkách na umělce, zač. 18:30.
Termín turnaje v malé kopané je pátek 5. července 2024.
(6.3.) Ohlédnutí za výsledky posledního víkendu jsem s menším zpožděním vložil do menu>výsledky pinec>kraj 19. a 20. kolo.
(28.2.) Nově je v příspěvcích Zdeňkovo zhodnocení naší účasti na pinecových turnajích mládeže menu>výsledky pinec>turnaje mládeže... a z pátečního jednání VV je vložen doplněný zápis - menu>klub>jednání orgánů spolku>jednání VV..., jež m.j. obsahuje údaje k platbě členských příspěvků.
(20.2.) Opět jsem se pokusil přiblížit naše víkendové snažení v příspěvku níže (kraj 17. a 18. kolo). Včetně videa z výživného utkání céčka se Žďárnou;-).
Termíny nejbližších (1. domácího) utkání
(kraj+RP1 21. a 22. kolo, RP2 17. kolo)
áčko - KSIA
so 16.3. 15:00 TJ Šošůvka A - Zbraslavec A
ne 17.3. 10:00 Orel Jednota Silůvky B - Zbraslavec A
béčko – KSIIA
so 16.3. 16:00 KST Dragon Vyškov A - Zbraslavec B
ne 17.3. 10:30 SK Kuřim A - Zbraslavec B
céčko - RPI
pá 15.3. 19:00 Zbraslavec C - Triangl Rájec-Jestřebí C
so 16.3. 18:00 Zbraslavec C - Pinec Veselice
déčko - RPII
ne 10.3. 14:00 KST Kunštát C - Zbraslavec D 11:7
st 13.3. 19:00 Zbraslavec D – TJ Sokol Petrovice A 13:5
éčko - RPIV
st 6.3. 18:45 Zbraslavec E – TJ Voděrady B 4:14
kraj 21. a 22. kolo Šošůvka, Silůvky B-A
14. 3. 2024
Prozatím výsledek RP2 17. kolo déčko-Petrovice A.
kraj 19. a 20. kolo A-MS Brno E, Znojmo-Únanov C
29. 2. 2024
Výsledky 19 a 20. kola krajských soutěží+RP1: áčko-MS Brno E, Znojmo-Únanov C; béčko-MK Řeznovice C, Blansko C; céčko-d Velenov A, v Voděrady A; 16. kolo RP2 déčko-v Kunštát C; 15. a 16. kolo RP4: éčko-v Kunštát D, d Voděrady B.
Turnaje mládeže Mikulov, Velké Opatovice
28. 2. 2024
Přiblížení naší účasti za turnajích mládeže - krajském U13 v Mikulově a okresním ve Velkých Opatovicích.
kraj 17. a 18.kolo Mokrá-Horákov, Velké Opatovice-A
16. 2. 2024
Výsledky 17. a 18. kola krajských soutěží+RP1: áčko-v Mokrá-Horákov A, v Velké Opatovice A; béčko-v Ořechov A; céčko-d Adamov, d Žďárná A; 14. kolo RP2 a 4: déčko-v Svitávka A, d Rohozec A; éčko-v Suchý.
kraj 15. a 16.kolo A-Ivančice, Slatina B
26. 1. 2024
Výsledky 15. a 16. kola krajských soutěží+RP1: áčko-Ivančice A, Slatina B; béčko-Vysočany A, Rájec-Jestřebí B; céčko-v Boskovice A, v Kunštát B; a 12. a 13. kola RP2 a 4: déčko-v Brumov, d Bořitov A; éčko-v Petrovice B, v Vysočany C.