Výsledky pinec
Rubriky
Hráčský blog
Výsledky předchozích sezón
Příspěvky
kraj 21. a 22. kolo Šošůvka, Silůvky B-A
14. 3. 2024
Prozatím výsledek RP2 17. kolo déčko-Petrovice A.
kraj 19. a 20. kolo A-MS Brno E, Znojmo-Únanov C
29. 2. 2024
Výsledky 19 a 20. kola krajských soutěží+RP1: áčko-MS Brno E, Znojmo-Únanov C; béčko-MK Řeznovice C, Blansko C; céčko-d Velenov A, v Voděrady A; 16. kolo RP2 déčko-v Kunštát C; 15. a 16. kolo RP4: éčko-v Kunštát D, d Voděrady B.
Turnaje mládeže Mikulov, Velké Opatovice
28. 2. 2024
Přiblížení naší účasti za turnajích mládeže - krajském U13 v Mikulově a okresním ve Velkých Opatovicích.
kraj 17. a 18.kolo Mokrá-Horákov, Velké Opatovice-A
16. 2. 2024
Výsledky 17. a 18. kola krajských soutěží+RP1: áčko-v Mokrá-Horákov A, v Velké Opatovice A; béčko-v Ořechov A; céčko-d Adamov, d Žďárná A; 14. kolo RP2 a 4: déčko-v Svitávka A, d Rohozec A; éčko-v Suchý.
kraj 15. a 16.kolo A-Ivančice, Slatina B
26. 1. 2024
Výsledky 15. a 16. kola krajských soutěží+RP1: áčko-Ivančice A, Slatina B; béčko-Vysočany A, Rájec-Jestřebí B; céčko-v Boskovice A, v Kunštát B; a 12. a 13. kola RP2 a 4: déčko-v Brumov, d Bořitov A; éčko-v Petrovice B, v Vysočany C.
kraj 13. a 14.kolo Blansko B, Tišnov B-A
23. 1. 2024
Výsledky 13. a 14. kola krajských soutěží+RP1: áčko-v Blansko B, v Tišnov B; béčko-Kunštát A, v Sokol Brno I C; céčko-Vysočany B, Šošůvka B; 11. kolo RP2 a RP4: déčko-Blansko D; éčko-Vanovice B.
Pinecové turnaje konce roku 2023
27. 12. 2023
Výčet turnajů obsahuje Voděrady, oddílový STKZ, neregistrovaných ve Zbr., Velenov a možná budou následovat i další (pokud se mi třeba podaří získat výsledky, či fotky).
kraj 12.kolo A-Olšany
12. 12. 2023
Výsledky 12. kola krajských soutěží+RP1: áčko-Olšany A; béčko-Lažánky A, v Hrušovany u Brna A; céčko-Velké Opatovice B; 10. kolo RP2 a 4: Žďárná B–déčko; Bořitov B-éčko.
kraj 10. a 11.kolo A-Šošůvka, Silůvky B
27. 11. 2023
Výsledky 10. a 11. kola krajských soutěží+RP1: áčko-Šošůvka A, Silůvky B; béčko-Vyškov A, Kuřim A; céčko-v Veselice, v Rájec-Jestřebí C; 8. a 9. kolo RP2 a 4: déčko-v Petrovice A, v Křetín; éčko-v Vísky, d Vysočany C.
kraj 8. a 9. kolo Znojmo-Únanov C, MS Brno E-A
20. 11. 2023
Výsledky 8. a 9. kola krajských soutěží+RP1: Znojmo-Únanov C, MS Brno E-áčko; Blansko C, MK Řeznovice C-béčko; céčko-v Velenov A, d Voděrady A; 7. kolo nižších okres. soutěží: déčko-Kunštát C; Štěchov-éčko.
kraj 6. a 7. kolo A-Mokrá Horákov, Velké Opatovice
2. 11. 2023
Výsledky 6. a 7. kola krajských soutěží+RP1: áčko-Mokrá-Horákov A, Velké Opatovice A; béčko-Ořechov A, Hrušovany u Brna A; Žďárná A, Adamov-céčko; 5. a 6. kolo nižších okres. soutěží: déčko-d Svitávka A, v Rohozec A; éčko-v Letovice B, d Suchý A.
kraj 4. a 5.kolo Slatina B, Ivančice-A
24. 10. 2023
Výsledky 4. a 5. kola krajských soutěží+RP1:Slatina B, Ivančice A-áčko; Vysočany A, Rájec-Jestřebí B-béčko; céčko-Kunštát B, Boskovice A; 3. a 4. kolo nižších okres. soutěží: déčko-d Brumov, v Bořitov A; éčko-v Šošůvka C, d Petrovice B.
kraj 2. a 3.kolo A-Tišnov B, Blansko B
5. 10. 2023
Výsledky 2. a 3. kola krajských soutěží+RP1: áčko-Tišnov B, Blansko B; béčko-Sokol Brno I C, v Kunštát A; Vysočany B, Šošůvka B-céčko; 2. kolo RP2, RP4: Blansko D-déčko; éčko-Kunštát D.
kraj 1.kolo Olšany-A
25. 9. 2023
Výsledky úvodního kola nového ročníku soutěží ST - 1.kolo kraj+RP1, RP2 a RP4: Olšany-áčko; Lažánky-béčko; Velké Opatovice B-céčko; déčko-Žďárná B, Voděrady B-éčko