Jdi na obsah Jdi na menu

Turnaje mládeže Rájec, Svitávka

Krajský BTM U11, Rájec, sobota 23.3.2024
Zúčastněných 36 mládežníků bylo i za naší dvoučlenné účasti rozděleno do dvou částí – 24 do turnaje A, mezi nimiž byla i Kamila Křepelová, zbylých 12 do B, kde nastoupila Kristýna Jonášová. Kamča ve skupině B jednou vyhrála, což na postup mezi nejlepší nestačilo, takže pokračovala v pavouku útěchy, kde v prvním kole vyhrála nad Sýkorou (FOSFA LVA), aby pak v semifinále smolně prohrála s Plavcem (Znojmo-Únanov) 2:3 (7,8,-12,-10,-9), čímž obsadila konečné 17.-20. místo; Kristýnka hrála ve skupině I a se dvěma výhrami postoupila do finálového pavouka turnaje B, kde však prohrála hned v prvním kole s Kozlem (Velká Bíteš) 0:3, což jí vyneslo celkové 29.-30. místo.

Okresní BTM, Svitávka, neděle 24.3.2024
Z celkového počtu 70 účastníků jsme měli se šesti hráči třetí nejvíce zastoupený oddíl – po bezkonkurenčních 33 z Blanska a 16 z Kunštátu! Systém byl opět klasicky výkonnostní v divizích – 7 po osmi účastnících a zbytek v osmé. Naši nastoupili takto: David Křepela ve třetí divizi postoupil s dvěma výhrami a jednou prohrou do první čtverky, ale tam dvakrát prohrál, takže obsadil až 4. místo a celkové na turnaji tedy 20. místo; Jáchym Živný, Kamila Křepelová a Kristýna Jonášová hráli ve čtvrté divizi, kde Jáchym prohrál až v posledním zápase o první místo v divizi a to až 10 v pátém setu, takže obsadil celkové 26. místo, Kamča dvakrát prohrála v základní skupině a pak ještě jednou v následné skupině, naopak mezi jejími dvěma výhrami byla i ta nad Kristýnku 9 v pátém, takže obsadila konečné 30. místo a Kristýnka, jež nakonec všechny duely prohrála celkové 32.; Karolína Jonášová hrála v 7. divizi, kde se dvěma výhrami předstihla dva soupeře a obsadila konečné 54. místo; Terezka Odehnalová hrála v 8. divizi sestávající ze čtyř skupin (na 2 sety) a následného pavouka (už klasicky na 3) a souhrnu čtyřikrát prohrála bez zisku setu.