Jdi na obsah Jdi na menu

20.11.2010-OPIV: Zbraslavec_D-Kunštát_B

Déčku se letos výsledkově moc nedaří, z pěti předchozích utkání vyhráli pouze jedno. V šestém kole jim byl soupeřem Kunštát B, který na tom nebyl o moc lépe, v tabulce jen o dvě místa výš, na devátém místě

V úvodních čtyřhrách zahráli dobře Martin s Pavlem, ale nakonec proti Charvátovi se Zábojem prohráli v koncovce pátého setu, to bylo škoda. Druhou čtyřhru Pavel st. se Slávem proti Štaudovi s Nejedlým prohráli hladce 0:3.

Bohužel špatnému začátku zdaleka nebyl konec, protože všechny čtyři úvodní dvouhry naši prohráli hladce 0:3. Pak se kluci konečně vzchopili, nutno říct že v této situaci už bylo vlastně pozdě, ale přesto aspoň ukázali že něco umí. Sláva proti Charvátovi prohrál až po pětisetovým boji. Martin porazil Záboje 3:1 a stejným poměrem i Pavel ml. Nejedlého. Pavla st. střídal Pavel Kudláček, ale pro něj to bylo o získávání zkušeností a ve třech zápasech nezískal ani set. V dalším těsném zápase prohrál Martin s Charvátem, asi s nejlepším hráčem soupeře, v pěti setech. V dalších zápasech už vyhráli pouze dvakrát Sláva, když porazil dnes nepříliš dobře hrajícího Nejedlého a pak ještě Štauda, a posledním zápase ještě Martin, který taky porazil Nejedlého.

Počty jsou jednoduchý, potřeba vyhrát jednu čtyřhru a přidat aspoň tři body ve dvouhrách. Soupeři nejsou o tolik lepší aby to nešlo…

Výsledek 6.kola: Zbraslavec D – Kunštát B 5:13 (sety 21:44)  body: Křepela P. ml. 1, Jonáš P. 2, Křepela M. 2, Křepela P.st. 0/1,5, Kudláček P. 0/3 - Charvát Rudolf 4,5, Záboj Miloš 3,5, Štaud Miloš 3,5, Nejedlý Pavel 1,5