Jdi na obsah Jdi na menu

Kunčický kastrol 2008

Hrálo se v sobotu 2. 8. 2008 v Kunčicích u starého Města pod Sněžníkem. Počasí - po většinu dne zataženo, ale jen se dvěma krátkými dešťovými přeháňkami, který ani nepřerušily zápasy. Teplota tak kolem dvaceti.

Vylosovali jsme si druhou skupinu, což jak se ukázalo byla o dost těžší, i přesto ale hratelná. Během prvního zápasu jsme ještě nevěděli že hrajem proti nejslabšímu družstvu naší skupiny, takže když jsme byli o něco málo razantnější v útoku (oni teda skoro vůbec), tak jsme v koncevce získali celkem velký náskok, vedli jsme aspoň 24:20, ale po našich chybách se skóre ještě otočilo na 24:25, následující nervydrásající dlouhou výměnu jsme vyhráli a následně jsme dvěma body získali první set. Ve druhém už jsme podobné drama nepřipustili a vyhráli ho 25:18. V dalším zápase už jsme věděli že nastoupíme proti nejlepšímu družstvu turnaje (což se pak i ukázalo, když celkem přesvědčivě nakonec turnaj vyhráli) a věděli jsme že nemáme co ztratit. Taky že jo,udělali jsme víc chyb než oni a prohráli jsme 17:25 a 19:25. V posledním zápase ve skupinách jsme potřebovali vyhrát, pokud jsme chtěli postoupit do semifinále. Začali jsme ve velkém stylu a nebývale se nám dařilo v útoku a v prvním setu jsme jim nedali šanci a vyhráli ho 25:16, bohužel v dalším průběhu jsme tuto úroveň nedokázali urdžet a začali se trápit, mě osobně chyběli fyzické síly a s nimi odešla i jistota. Byl to o dost vyrovnanější boj než v prvním setu, ovšem stále jsme o několik bodů zaostávali, takže navíc to nápor na psychiku, nakonec jsme se s tím vším vyrovnat nedokázali a zbylé sety jsme prohráli 19:25 a 11:15. A myslím že jsem nebyl sám, kdo byl rád, že to takto nakonec dopadlo. Na druhou stranu uznávám že to byla škoda, protože až na vítězný družstvo, byly ty ostatní k poražení. Ti co nás porazili pak nakonec vyhráli i semifinále a skončili druzí.

Konečné pořadí: 1. Šumperk, 2. Po haluzi, 3. Lysáci, 4. Starák, 5. Zbraslavec, další bez pořadí ŠOK, Holki.cz, Starák-zbytek.

Večer tradiční sezení u bečky za hospodou, Roman hrál na kytaru, s ještě dvojitým doprovodem, později začalo pršet tak jsme vše zakončili v hospodě (tradičně). Každopádně to bylo jako obvykle - pěkný, přestože tentokrát dost náročný. Jsem moc rád za takové akce. Tak díky:).

Naše sestava: Roman, Katka a Martina Illkovi, Radim, Luboš a Jiří Křepelovi, Martin Cetkovský. Mimoherně se dále zúčastnili Pavel a Martin Křepelovi, Milan Hégr.